Stypendium im. M. Bekkera dla dra hab. Witolda Szaflarskiego

Z satysfakcją informujemy, że dr hab. Witold Szaflarski z Zakładu Histologii i Embriologii naszego Uniwersytetu uzyskał 12-miesięczne stypendium badawcze w ramach Programu im. Mieczysława Bekkera z Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej. Dzięki uzyskanemu stypendium dr hab. Witold Szaflarski będzie prowadził badania strukturalne nad biosyntezą białka z wykorzystaniem mikroskopii cryo-EM w Uniwersytecie w Hamburgu pod kierunkiem prof. dr. Daniela Wilsona.

Konkurs na stanowisko stypendysty-doktoranta w projekcie NCN

Kierownik projektu pt. „Badania niekodujących regulatorowych wariantów liczby kopii, jako przyczyny wrodzonych wad kończyn u ludzi” ogłasza konkurs na stanowisko stypendysty-doktoranta.

Acta Medicorum Polonorum

Z satysfakcją informujemy, że w nowym ministerialnym wykazie czasopism naukowych, opublikowanym 1. grudnia br., pod numerem 32609 umieszczone zostało czasopismo historyczno-medyczne wydawane przez naszą Uczelnię.

Kurs dokształcający dla lekarzy z wybranych zagadnień psychiatrii dzieci i młodzieży

Klinika Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu ogłasza nabór na szkolenie „Przeprowadzenie kursu dokształcającego dla lekarzy z wybranych zagadnień psychiatrii dzieci i młodzieży” w ramach projektu „Podniesienie kompetencji zawodowych pracowników systemu ochrony zdrowia w zakresie zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży”