Program „Studenckie koła naukowe tworzą innowacje”

Komunikat dotyczący uruchomienia Programu „Studenckie koła naukowe tworzą innowacje”

Nabór na stanowisko stypendtysty w projekcie NCN

Kierownik Projektu badawczego pt.: „Mukoadhezyjne systemy dostarczania polifenoli jako skuteczny sposób na zwiększenie ich prozdrowotnych właściwości” ogłasza nabór na stanowisko stypendysta-student.

"Genetics and Genomics in Clinical Medicine" - wykład otwarty absolwenta UMP, dra Pawła Pomianowskiego

Serdecznie zapraszamy studentów, pracowników i osoby zainteresowane na wykład otwarty absolwenta UMP, dra Pawła Pomianowskiego. Wykład w języku angielskim na temat Genetics and Genomics in Clinical Medicine będzie wygłoszony 9 września 2021 o godzinie 17:00 w sali 2008 w Centrum Biologii Medycznej UMP (ul. Rokietnicka 8, I pietro).