Wyniki konkursów NCN i sukcesy naszych naukowców

Z radością informujemy o otrzymaniu 3 pozytywnych decyzji NCN na realizację 2 projektów badawczych oraz 1 działania naukowego.

Do grona naukowców z UMP realizujących aktualnie niespełna 100 projektów badawczych oraz działań naukowych finansowanych z NCN dołączą:

Serdecznie dziękujemy za udział w procedurze aplikacyjnej i gratulujemy sukcesu!

Na każdym etapie realizacji projektu pracownicy Działu Nauki, Pozyskiwania Grantów i Współpracy Międzynarodowej są do Państwa dyspozycji i oferują wsparcie administracyjne.

Projektami/działaniami naukowymi realizowanymi na Wydziale Lekarskim i na Wydziale Nauk o Zdrowiu zajmuje się:

mgr Marta Krueger
e-mail: mkrueger@ump.edu.pl
tel.: 61 854 60 41

Projektami/działaniami naukowymi realizowanymi na Wydziale Medycznym i na Wydziale Farmaceutycznym zajmuje się:

mgr Aleksandra Lewandowska
e-mail: a.lewandowska@ump.edu.pl