Konferencje i szkolenia

 

IV Konferencja Edukacyjno-Szkoleniowa
"Psychoterapia Młodych cz.2 - wskazówki"

Baner

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do udziału w IV Konferencji Edukacyjno-Szkoleniowej "Psychoterapia Młodych cz.2 - wskazówki", która odbędzie się w Poznaniu w dniu 28-29.03.2023 roku.

Celem konferencji „Psychoterapia Młodych” jest przedstawienie transformacji, jakie chcemy widzieć w zakresie ochrony zdrowia psychicznego dzieci i rodziny, zatem zaprezentowane będą także projekty rozwiązań w zakresie ochrony zdrowia psychicznego zgodnie z zaplanowaną i stopniowo wprowadzana reformą sytemu.
Konferencja zaprezentuje najnowocześniejsze, oparte na dowodach interwencje w zakresie leczenia, edukacji i profilaktyki u dzieci, młodzieży, młodych dorosłych, rodzin. Począwszy od analizy interakcji rodzic-niemowlę w terapii, zmianami rozwojowymi w terapii oraz przebiegiem i rezultatami psychoterapii dzieci, młodzieży i rodzin w różnych paradygmatach psychoterapeutycznych. Konferencja odbędzie się z udziałem gości zagranicznych – psychoterapeutów z Niemiec i Ukrainy, którzy przedstawią rozwiązania praktyczne w zakresie prowadzenia psychoterapii.

Do udziału w konferencji zapraszamy psychoterapeutów, osoby szkolące się, psychologów, lekarzy i pedagogów, a także wszystkich zainteresowanych zaproponowaną problematyką.

Mamy nadzieję, że podjęta w ramach konferencji tematyka stanowić będzie znaczący wkład w rozwój i pogłębienie wiedzy z zakresu psychoterapii, a spotkanie i wymiana doświadczeń przyczyni się do większej integracji środowiska terapeutycznego w Polsce.

Zapraszamy także do przesyłania propozycji referatów konferencyjnych najpóźniej do 31 stycznia 2023 r.

Więcej informacji oraz rejestracja są dostępne na stronie: www.psychoterapia2023.bok-ump.pl.

Zapraszamy do udziału.

Do zobaczenia w Poznaniu

prof. dr hab. Ewa Mojs

International Conference on Chemical and Behavioral Addictions

We would like to invite you to participate in the “International Conference on Chemical and Behavioral Addictions” in Poznan, Poland, Marc 9-11, 2023.

Addiction represents a huge area of investigation for researchers from many disciplines. The theme of the conference focuses on addiction and covers both the field of science basic (molecular biology, biochemistry, neurobiology, toxicology, epidemiology) and applied (psychiatry, clinical toxicology), as well as activities related to the implementation of programs preventive and therapeutic (in the field of pharmacotherapy and psychotherapy). The conference is interdisciplinary.

“International Conference on Chemical and Behavioral Addictions 2023” is a unique event that gives more information about addictions and recent advancements in therapy. This conference is anticipating participants from various regions of the world to have a global addictions networking. The main focus to organize this forum is to bring professors, doctors, scientists, therapists, health promotion leaders, students, and delegates to exchange their research ideas, discussions, and developing the principles of modern addiction treatment.

Deadline for abstract submission: Tuesday, January 31, 2023

http://addictions2022.bok-ump.pl/

On behalf of the Organizing Committee:
Professor Ewa Florek
assoc. prof. Piotr Rzymski
assoc. prof. Michał Karlik

Rafał Sibiak, MD
Aleksandra Kurowska

Statystyczne czwartki

Szanowni Państwo,

zapraszamy na STATYSTYCZNE CZWARTKI prowadzone przez Katedrę Informatyki i Statystyki na TEAMS, mające na celu zapoznanie z możliwościami i ograniczeniami, jakie dają programy dostępne na UMP - Statistica, MedCalc, JMP i PQStat (klucze licencyjne są w WISUSIE w zakładce KONTO - LICENCJE PROGRAMÓW).

Pierwsze spotkanie odbyło się w czwartek 1 grudnia o godz. 19:00-20:00 (45 min. + 15 min. na pytania). Kolejne w czwartek 8 grudnia z programem MedCalc.

Spotkania są nagrywane i możliwe do odtworzenia przez pracowników UMP w dogodnym terminie do końca roku akademickiego.

» Link do spotkań
» Nagrania
» Zaproszenie
» Harmonogram

Nie wyrażamy zgody na edycję, kopiowanie i rozpowszechnianie nagrań ze spotkań bez zgody UMP. Prosimy o uszanowanie tego.

Udział w spotkaniach oznacza zgodę na publikację tych nagrań przez UMP.

Dr hab. Magdalena Roszak
Kierownik Katedry i Zakładu Informatyki i Statystyki

 

Kontakt:

Biuro Organizacji Konferencji CKD
ul. Przybyszewskiego 37a, 60-356 Poznań
tel./fax: 61 854-76-80
e-mail: konferencje@ump.edu.pl

Zobacz także

Dokumenty: