Repozytorium Otwartych Danych (RepOD)

INSTRUKCJA KORZYSTANIA Z REPOZYTORIUM RepOD W ZAKRESIE GROMADZENIA I UDOSTĘPNIANIA DANYCH BADAWCZYCH.

Granty Fundacji NUTRICIA zostały przyznane!

Konkurs grantowy Fundacji NUTRICIA został rozstrzygnięty. Finansowanie uzyskały dwa projekty UMP.

Publikacja artykułu w prestiżowym czasopiśmie "Diabetologia"

Z ogromną satysfakcją informujemy, że zespół kierowany przez prof. dr hab. Ewę Wender- Ożegowską, kierownika Kliniki Rozrodczości wraz z zespołem prof. dr hab. Marzeny Gajęckiej, kierownika Katedry i Zakładu Genetyki i MIkrobiologii Farmaceutycznej opublikował artykuł w bardzo prestiżowym czasopiśmie Diabetologia (IF 8,2 (5 letni IF 9,7),

Konkurs na 3 stanowiska stypendysty-studenta w projekcie NCN

Kierownik Projektu badawczego pt.: „Mukoadhezyjne systemy dostarczania polifenoli jako skuteczny sposób na zwiększenie ich prozdrowotnych właściwości”, dr Magdalena Paczkowska-Walendowska, ogłasza nabór na 3 stanowiska stypendysta-student.