Aktualności

Nabór otwarty w poszukiwaniu Konsorcjanta w projekcie pt.: „ORESTES - Ocena RESTytucji czynności poznawczych Eksplorowanych w Sferze językowej i pozajęzykowej u osób w wieku podeszłym z niedosłuchem po zastosowaniu betahistyny”

Women in Science - Workshop

Women in Science Workshop" to nowatorskie warsztaty online, które powstały w ramach FLEX Alumni Mentoring Program we współpracy z Ambasadą Amerykańską.

Konkurs na stanowisko stypednysty-doktoranta w grancie NCN

Zapraszamy do zapoznania się z ogłoszeniem o konkursie na stanowisku stypendysty-doktoranta w grancie NCN

Być jak Mayo

W Aktualnościach UMP, na głównej stronie naszego Uniwersytetu, opublikowano materiał o Mayo Clinic w US, ośrodka naukowego o światowej renomie.Autorką tekstu jest p. dr hab. Alicja Kalinowska-Łyszczarz z Zakładu Neurochemii i Neuropatologii, Katedry Neurologii UMP.