Konkurs na stanowisko stypendysty-doktoranta w projekcie NCN

Kierownik projektu pt. „Próba zrozumienia podłoża molekularnego strukturalnych wad kostnych kręgosłupa u człowieka” ogłasza konkurs na stanowisko stypendysty-doktoranta.

Uczelniane Centrum Aparaturowe

Uczelniane Centrum Aparaturowe – Jesteśmy, aby pomagać!

Szansa na międzynarodowe granty i współpracę badawczą. Konkursy dla innowacyjnych przedsiębiorców

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, dzięki współpracy z wieloma zagranicznymi podmiotami, otwiera dla polskich przedsiębiorców szanse na międzynarodowe granty i współpracę badawczą z partnerami z zagranicy. W materiale prezentujemy szereg konkursów, w których obecnie prowadzone są nabory wniosków.

Tematy nowych konkursów na projekty naukowe partnerstwa Clean Hydrogen

Partnerstwo europejskie Clean Hydrogen JU opublikowało 26 nowych konkursów na projekty naukowe na łączną kwotę 195 mln euro. Zainteresowani będą mogli składać wnioski na portalu Funding & Tender Opportunities od 31 stycznia 2023 do 18 kwietnia 2023.