MINIATURA 8 - ruszył nabór wniosków

Dyrektor Narodowego Centrum Nauki ogłosił dziś konkurs MINIATURA 8, do którego mogą być zgłaszane wnioski na realizację pojedynczego działania naukowego, które nie było i nie jest finansowane z NCN ani z innych źródeł. Działanie naukowe może zostać przeprowadzone w formie: badań wstępnych/pilotażowych, kwerendy, stażu naukowego, wyjazdu badawczego lub wyjazdu konsultacyjnego.

Podstawowym celem konkursu jest finansowe wsparcie działania naukowego służącego przygotowaniu przyszłego projektu badawczego planowanego do złożenia w konkursach NCN, innych konkursach ogólnokrajowych lub międzynarodowych. W konkursie można uzyskać środki finansowe w wysokości od 5 000 do 50 000 zł na realizację działania naukowego trwającego do 12 miesięcy.

Nabór wniosków prowadzony jest w okresie od 1 lutego 2024 r. do 31 lipca 2024 r. do godz. 16:00.

Szczególy dotyczące procedury konkursowej znajdują się na stronie NCN.

Wsparciem administracyjnym w zakresie składania wniosków w ww. konkursie zajmują się:

Wydział Lekarski, Wydział Nauk o Zdrowiu

mgr Marta Krueger