Szkolenia wydawnictwa Elsevier i Scopus IA

Zapraszamy na webinarium wprowadzające do korzystania z narzędzia Scopus AI udostępnionego przez Elsevier dla instytucji naukowych w Polsce w ramach dostępu testowego w okresie od 22. Kwietnia do 31. Maja 2024 r. Webinarium odbędzie się 22 kwietnia br o godznie 10.00, jest ono nieodpłatne, ale wymagana jest rejestracja. Dodatkowo w trakcie dostępu testowego oferowana jest Sesja Q&A z ekspertem, która odbędzie się 15. maja br. o godzinie 12:00 (link do obowiązkowej rejestracji). Więcej informacji można znaleźć w zaproszeniu przygotowanym przez Elsevier.

Zapraszamy również na webinarium „Rozwój nauki w Polsce a światowe trendy okiem ekspertów Elsevier”, które odbędzie się 15 kwietnia o godz. 10:00. Webinarium przeznaczone jest dla instytucji należących do licencji krajowej Elsevier, zarówno dla naukowców, inżynierów, bibliotekarzy, specjalistów i analityków jak i dla kadry zarządzającej instytucjami naukowymi na każdym etapie pracy. Webinarium jest nieodpłatne, ale wymagana jest rejestracji przy użyciu instytucjonalnego adresu email. Więcej informacji (w tym plan webinarium) można znaleźć highspot.com.

Wiosenna seria webinariów Elsevier 2024

Aktualne webinaria przygotowane przez Elsevier w edycji wiosennej 2024. Webinaria sa nieodpłatne, ale wymagana jest rejestracja.

Praca w nowym interfejsie SciVal
8 maja, godz. 10:00 Zarejstruj się/Register