Szkolenie NCN dla wnioskodawców

Szanowni Państwo,

zapraszamy na szkolenie on-line pt. „Narodowe Centrum Nauki: Szkolenie dla Wnioskodawców”, które odbędzie się 04.04.2021, g. 10:00 – 13:00 i poprowadzi je dr Mateusz Sobczyk, Koordynator Dyscyplin NZ.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy się wcześniej zarejestrować. Wiadomość z linkiem do szkolenia otrzymają Państwo po zgłoszeniu chęci uczestnictwa w webinarium. Zgłoszenia należy przesyłać na adres a.lewandowska@ump.edu.pl do 31.03.2021 r.

Liczba uczestników jest ograniczona (60 osób). Decyduje kolejność zgłoszeń. Zwracamy się z uprzejmą prośbą o rejestrowanie się wyłącznie wtedy, kiedy mogą Państwo wziąć udział w webinarium.

Program szkolenia:

1. Konkursy NCN / Konkursy międzynarodowe
  2. Harmonogram konkursów
  3. Procedura oceny wniosku
  4. Przygotowanie wniosku:

- Kto może starać się o grant

- Dokumentacja konkursowa

- Konstrukcja wniosku

- Kosztorys

- Kwestie etyczne i Plan zarządzania danymi

5. Rozliczanie projektów

6. Kontakt z pracownikami

Agenda:

10:00-11:00   Prezentacja szkoleniowa cz. 1

11:00-11:15   Przerwa

11:15-12:20   Prezentacja szkoleniowa cz.2

12:20-12:30   Przerwa

12:30-13:00   Sesja pytań i odpowiedzi

Podczas sesji pytań NCN postara się odpowiedzieć na wszystkie z nich, jednak w zależności od ich liczby. Większość Państwa pytań wyklaruje się w trakcie prezentacji, więc zachęcamy do aktywnego słuchania i sporządzania notatek.

Prezentacja zostanie udostępniona uczestnikom szkolenia.

Kontakt w UMP:

mgr Aleksandra Lewandowska