Finansowanie typu Lump Sum w projektach Horyzont Europa

Data: 22 marca godz. 10.00 – 11.45

W programie Horyzont Europa coraz częściej można się spotkać z finansowaniem ryczałtowym, czyli projektami typu Lump Sum. Występują one równolegle z projektami rozliczanymi w formie refundacji kosztów, do których beneficjenci zdążyli się już  przyzwyczaić uczestnicząc w poprzednich programach ramowych.

Horyzontalny Punkt Kontaktowy Polska Zachodnia zaprasza do udziału w szkoleniu, w trakcie którego omówiona zostanie specyfika rozliczania typu Lump Sum. Przedstawione zostaną również uwagi praktyczne, które mogą być pomocne na etapie składania wniosku oraz jego realizacji.

Szkolenie poprowadzą:

Barbara Trammer, NCBR-KPK

Agata Bartoszewska, HPK - Polska Zachodnia

Osoby zainteresowane uczestnictwem w spotkaniu zapraszamy do rejestracji: https://www.kpk.gov.pl/wydarzenia/finansowanie-typu-lump-sum-w-projektach-horyzont-europa-2

Agenda szkolenia.