Rekrutacja na wyjazd na Poziom 2 (międzynarodowy) - kurs instruktorski EuSim Copenhagen Academy for Medical Education and Simulation

Zasady rekrutacji na konferencję EuroELSO 2022 Londyn pracowników Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, w ramach realizacji projektu:

Kurs "Techniki pozaustrojowego wspomagania funkcji życiowych z wykorzystaniem ECMO" - realizowany w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, ogłasza rekrutację na wyjazd na konferencję EuroELSO 2022 w dniach 4-6 maj 2022 r.

Szczegółowe informacje na temat konferencji dostępne są na stronie internetowej: https://www.euroelso-congress.com

1. Uczestnicy

W rekrutacji mogą wziąć udział pracownicy naukowo- dydaktyczni i techniczni Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

W celu zgłoszenia się należy wypełnić załączony FORMULARZ OSOBOWY UCZESTNIKA PROJEKTU, oraz FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY, podpisać je i wysłać oryginał na adres UMP, Ul. Fredry 10, pokój 143

Ilość osób, które zostaną zakwalifikowane na wyjazd: 3

1. Rekrutacja:

Kwalifikacja odbywać się będzie na podstawie następujących kryteriów:

1. a)  osoba zaangażowana w pracę na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

- 1 pkt za każdy rok pracy.

1. b)  osoba odpowiedzialna za wykonanie zadań w Projekcie "Techniki pozaustrojowego wspomagania

funkcji życiowych z wykorzystaniem ECMO" w Uniwersytecie Medycznym im. Karola

Marcinkowskiego w Poznaniu’’ – 10 pkt.

1. c)  współorganizacja kursu o tematyce ECMO z wykorzystaniem metod symulacyjnych – 2 pkt. za każdy

kurs.

1. d)  koordynacja programu (projektu) POWER – 1 pkt
  2. e)  niezbędna znajomość języka angielskiego

1.  W przypadku uzyskania równoważnej liczby punktów, o kwalifikacji do wyjazdu decyduje Komisja Rekrutacyjna.
  2.  Po zakończeniu rekrutacji zostanie sporządzona lista podstawowa oraz lista rezerwowa uczestników chętnych do udziału w konferencji EuroELSO 2022
    Lista podstawowa obejmować będzie 3 osoby , których wnioski uzyskają najwyższą ocenę.
  3. Osoby zakwalifikowane do wyjazdu na konferencję zobowiązane będą do podpisania przed otrzymaniem wsparcia Oświadczenia uczestnika projektu zgodnie z umową o dofinansowanie projektu. Odmowa podpisania oświadczenia równoznaczne jest z rezygnacją z wyjazdu.
  4. Nie ma możliwości rezygnacji z udziału w wyjeździe na konferencję, z wyjątkiem sytuacji losowych. Miejsce osoby, która zrezygnowała z udziału w kursie zajmuje osoba z listy rezerwowej, na podstawie wyniku rekrutacji.
  1. Realizacja:

3.1 Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu zobowiązuje się do pokrycia kosztów udziału w konferencji, przeznaczonych w szczególności na sfinansowanie:

1. a)  kosztów biletów lotniczych,
  2. b)  kosztów zakwaterowania i diet,
  3. c)  ubezpieczenia

Termin rekrutacji: do 26.04.2022r.

» Szczegółowe informacje
» Oświadczenie uczestnika projektu