Spotkanie informacyjne w sprawie stypendium Fulbrighta

Serdecznie zapraszamy Studentów wszystkich kierunków Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu  na spotkanie informacyjne: "Program BioLAB jako trampolina do kariery naukowej"

Program BioLAB to roczny staż dla studentów nauk biologiczno-chemicznych, biofizycznych i medycznych (biologia, biochemia, biofizyka, bioinformatyka, biotechnologia, chemia, fizyka, farmacja, medycyna, itp.) w czterech amerykańskich instytucjach naukowych: University of Virginia, University of Chicago, Oklahoma Medical Research Foundation oraz UT Southwestern Medical Center.

Spotkanie otworzy dr hab. n. med. Prof.UMP Agnieszka Neumann-Podczaska - absolwentka stypendium Fulbrighta a główną część poprowadzi Dyrektor Wykonawcza Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta Justyna Janiszewska.
Spotkanie odbędzie się 26 października w godzinach 18-19:00 w Centrum Biologii Medycznej Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, sala 1010.

Serdecznie zapraszamy!