STUDENCKIE KOŁA NAUKOWE TWORZĄ INNOWACJE

Zapraszamy do składania wniosków w ramach IV edycji konkursu „Studenckie koła naukowe tworzą innowacje”.
Wewnętrzny termin naboru wniosków - 29 października 2023r.

Ostateczny termin wysyłki wniosków do Ministerstwa Edukacji i Nauki upływa upływa 10 listopada 2023 r. o godz. 16.00.

W ramach programu Wnioskodawca uprawniony jest do złożenia nie więcej niż:

1) 3 wniosków dotyczących kół naukowych, które nie uczestniczyły w okresie 24 miesięcy poprzedzających miesiąc złożenia wniosku w organizowanych na arenie międzynarodowej konkursach o tematyce badawczej lub naukowo-technicznej, do udziału w których zapraszane są koła naukowe działające w uczelniach;

2) 10 wniosków dotyczących kół naukowych, które uczestniczyły w okresie 24 miesięcy poprzedzających miesiąc złożenia wniosku w organizowanych na arenie międzynarodowej konkursach o tematyce badawczej lub naukowo-technicznej, do udziału w których są zapraszane koła naukowe działające w uczelniach..

W przypadku przekroczenia limitu wniosków w powyższych kategoriach - o rekomendowanych do wysłania aplikacjach - zadecyduje Rada Nauki Uczelni.

Celem przedłożenia wniosków do oceny i rekomendacji – kompletne wnioski w formie wydruku pdf z systemu OSF - należy przesłać na adres mailowy: mjaroslawska@ump.edu.pl do dnia 29 października 2023r. wraz informacją czy koło naukowe spełnia kryterium 1) czy 2).

Koordynator naboru z ramienia Uczelni: Monika Jarosławska, tel.: 061 854 62 94, e-mail: mjaroslawska@ump.edu.pl

Informacje dostępne pod adresem: https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/program-studenckie-kola-naukowe-tworza-innowacje