Nagroda Rektora - za osiągnięcia naukowe, dydaktyczne, organizacyjne oraz całokształt dorobku

Szanowni Państwo,

informujemy o możliwości składania wniosków o  Nagrodę Rektora - za osiągnięcia naukowe, dydaktyczne, organizacyjne oraz całokształt dorobku.

Propozycje przyznania nagrody prosimy zgłaszać do Kanclerzy Kolegiów,  Dziekanów Wydziałów do dnia 27.06.2022 r.

Następnie wnioski dotyczące nagród naukowych powinny zostać przekazane przez Kanclerzy Kolegiów oraz  Dziekanów Wydziałów do Prorektora ds. Nauki i Współpracy z Zagranicą, e-mail karolinamichalak@ump.edu.pl w terminie do 5 września 2022 r., natomiast

wnioski dotyczące nagród dydaktycznych do Prorektora ds. Dydaktyki, e-mail i.ciastowicz-tomczak@ump.edu.pl w terminie do 5 września 2022 r.

Regulamin Nagród Rektora dla Nauczycieli Akademickich w roku 2022

Wniosek o przyznanie nagrody Rektora