Grant dla Katedry i Zakładu Histologii i Embriologii

Z satysfakcją informujemy, że Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu uzyskał finansowanie projektu pn. "Udział peptydu MOTS-c w regulacji funkcji fizjologicznej kory nadnerczy" złożonego w ramach programu SONATA BIS Narodowego Centrum Nauki.

Nabór na dwa stanowiska stypendysty-doktoranta w projekcie NCN

Ogłasza się nabór na dwa stanowiska stypendysty-doktoranta do wykonania zadań badawczych w ramach projektu NCN - OPUS pt. „Ko-amorficzne układy polifenoli”, realizowanego w Katedrze i Zakładzie Farmakognozji Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Kierownik Projektu badawczego pt.: „Nowe matryce polimerowo-fosfolipidowe do otrzymywania amorficznych stałych rozproszeń substancji leczniczych”

Kierownik Projektu badawczego pt.: „Nowe matryce polimerowo- fosfolipidowe do otrzymywania amorficznych stałych rozproszeń substancji leczniczych” ogłasza nabór na stanowisko wykonawca projektu

Ogłoszenie konkursu Szybka Ścieżka 1/1.1.1/2021