Uczelnie Przyszłości – nowe możliwości w zakresie kształcenia

Samodzielnie zaprojektuj ścieżkę uczenia się i zrealizuj swoje naukowe marzenia. Ruszył wspólny projekt NCBR i Uniwersytetu Śląskiego „Uczelnie Przyszłości – nowe możliwości w zakresie kształcenia”.

Stypendia Santander #NeverStopLearning

Ponad 20 000 miejsc na bezpłatne kursy i szkolenia z Santander Universidades

Konkurs na stanowisko stypendysty-studenta w projekcie NCN

Kierownik Projektu badawczego pt.: „Poszukiwanie naturalnych bioaktywnych agonistów receptora farnezoidowego X i ich rola w niewydolności wątroby związanej z żywieniem pozajelitowym - badania in silico, in ivtro i in vivo”, dr hab. Maciej Stawny, ogłasza nabór na stanowisko stypendysty-studenta.

Konkurs na stanowisko post-doc w projekcie NCN

Kierownik Projektu badawczego pt.: „Poszukiwanie naturalnych bioaktywnych agonistów receptora farnezoidowego X i ich rola w niewydolności wątroby związanej z żywieniem pozajelitowym - badania in silico, in ivtro i in vivo”, dr hab. Maciej Stawny, ogłasza nabór na stanowisko post-doc.