Nagrody Ministra Zdrowia dla nauczycieli akademickich

Składanie wniosków w 2022 r.

Zbliża się otwarcie naboru wniosków na stypendia podoktoranckie MSCA

12 maja 2022 r. planowane jest otwarcie naboru wniosków na stypendia podoktoranckie MSCA. Co ważne, przedstawiciele wszystkich dyscyplin kwalifikują się do stypendiów podoktoranckich, w tym również naukowcy zajmujący się obszarem badawczym objętym programem badawczo-szkoleniowym Euratom.

Tydzień z Klastrami: klaster 1 – Zdrowie

w ramach wiosennego cyklu wydarzeń pod wspólnym tytułem „„Tydzień z Klastrami w programie Horyzont Europa”” mamy przyjemność zaprosić Państwa na webinarium dotyczące Klastra 1 Zdrowie. Spotkanie on-line odbędzie się w poniedziałek, 30 maja w godz. 10:00 – 13:15.

Konsorcjum projektowe w Horyzoncie Europa

Jak to zrobić i na co zwrócić uwagę budując konsorcjum projektowe, jakie są role i zadania partnerów powiemy Państwu na szkoleniu, które odbędzie się 13 maja br. w godzinach 10:00 – 12:30.