Aktualności

Zaproszenie na Międzynarodową Konferencję na temat „Starzenia się mózgu, neurodegeneracji oraz roli naturalnych związków w utrzymaniu zdrowia mózgu”.

Z przyjemnością zapraszamy Państwa na Międzynarodową Konferencję na temat „Starzenia się mózgu, neurodegeneracji oraz roli naturalnych związków w utrzymaniu zdrowia mózgu”. Konferencja odbędzie się jako trzydniowe wydarzenia w Centrum Naukowym Polskiej Akademii Nauk w Paryżu, w dniach 11-13 października 2023 r.

MINIATURA 7 - kolejne sukcesy naszych badaczek i badaczy!

NCN opublikowało kolejną listę rankingową w konkursie MINIATURA 7. Aż 7 osób z naszego Uniwersytetu otrzyma wsparcie na swoje badania.

Projekt ABM pt.: „Comparison of ustekinumab, infliximab and COMBinatiOn therapy in moderately-to-severely active Ulcerative Colitis – the head to head COMBO-UC trial”.

Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu realizuje projekt „Comparison of ustekinumab, infliximab and COMBinatiOn therapy in moderately-to-severely active Ulcerative Colitis – the head to head COMBO-UC trial”.

Pfizer Global Medical Grants Announces a New Research RFP in Nonalcoholic Steatohepatitis (NASH)